Apartamento De Alto Padrao No Caicara Pg Decorado
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Praia do Caicara απέχει μόλις 7 λεπτά με τα πόδια από το Apartamento De Alto Padrao No Caicara Pg Decorado Πράια Γκράντε.
Το διαμέρισμα περιλαμβάνει μπαλκόνι και σαλόνι και έχει θέα στον κήπο.
Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν μικρή κουζίνα. Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει στους επισκέπτες πισίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Assai Atacadista3,8 χλμ.
- Extra - Praia Grande400 μ.
- Praia do Balneario Maracana2,2 χλμ.
- Praia Jardim Real2,9 χλμ.
- Παραλία Vila Caicara800 μ.
- A Igreja De Jesus Cristo Dos Santos Dos Ultimos Dias1 χλμ.
- Praia do Caicara200 μ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο76 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Στο το Apartamento De Alto Padrao No Caicara Pg Decorado έχει πάρκινγκ;
Το το Apartamento De Alto Padrao No Caicara Pg Decorado παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento De Alto Padrao No Caicara Pg Decorado;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento De Alto Padrao No Caicara Pg Decorado.